Jesteś na diecie pudełkowej? Sprawdź, jak od kuchni wygląda przygotowanie takiego cateringu

Jesteś na diecie pudełkowej? Sprawdź, jak od kuchni wygląda przygotowanie takiego cateringu

Dodano: 3
Musli
Musli / Źródło: Pexels / Alexander Mils
Diety pudełkowe z dostawą pod drzwi choć nie są tanie, cieszą się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród osób, którym zależy na utracie masy ciała. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie lubią lub nie mają czasu gotować.

Dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularna. – Ze względu na brak czasu nie jestem w stanie sobie sama gotować, ani poświęcać czas, żeby chodzić do restauracji – powiedziała Katarzyna Henel, która korzysta z diety pudełkowej. Jak wygląda przygotowywanie takich posiłków?

Diety pudełkowe można zamówić właściwie w każdym, dużym mieście. Cena takiego cateringu waha się od 30 do nawet 70 zł/dzień. Na ogół dowóz wliczony jest już w cenę. Niektóre firmy oferują dowóz poza strefę dostaw za dodtkową opłatą. W cenie mamy zazwyczaj 5 zbilansowanych posiłków. Plusem diet pudełkowych jest to, że nie musimy robić zakupów i regularnie gotować. Ponadto mamy pewność, że posiłki są dobrze zbilansowane i zawierają określoną liczbę kalorii. To ważne w przypadku osób będących na diecie odchudzającej, bądź intensywnie trenujących. Większość firm posiada opcje wegetariańskie, wegańskie czy bezlaktozowe. Przed dokonaniem zakupu na dłuższy okres warto zamówić tzw. zestaw próbny.

Jak wybrać dietę pudełkową? Podpowiadamy:

Czytaj także:
Dieta pudełkowa – jak wybrać tę najlepszą i nie dać się naciągnąć

Źródło: X-news

Czytaj także

 3
  • pola27 IP
    jak ktos jest z Krakowa lub okolic i szuka diety pudelkowej to z calego serca polecam optimal fit, przetestowałam kilka i to jest jedyna po której świetnie się czuje i widze efekty
    Dodaj odpowiedź 0 0
      Odpowiedzi: 1
    • Marcela IP
      Jestem na diecie lightdiet i to najlepsza z diet, na której byłam :) Smaczna, zdrowa :) Nie muszę wiedzieć jak jej przygotowanie od kuchni wygląda, bo posiłki zawsze są dobre i świeżę. Do ich wykonania używają wysokiej jakości produktów i to się chwali.
      Dodaj odpowiedź 1 0
        Odpowiedzi: 0